Yükleniyor...

Hakkımızda

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet

Hakkımızda

1994 yılından beri üretiyoruz...

Altınayar Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. , 1994 yılında bir çok sanayi sektöründe ki kaliteli ve ekonomik Hot-melt yapıştırıcı ihtiyacını karşılamak ve üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.


Ar-Ge’ye önem veriyoruz

Bu süreçte Ar-Ge ye vermiş olduğu önem ve ilerleyen yıllarla beraber teknoloji ve hammaddelerde ki değişime göre uygun çeşitliliği arttıran, kendini sürekli yenileyen Altınayar Kimya, müşteri memnuniyetini devam ettirmeyi kendine görev bilmiştir.


Dinamik ve yenilikçiyiz

Değişime ve yeniliğe açık, dinamik ekibi ile ihracatta edindiğimiz tecrübe ve kalitemiz ile kazandığımız güvenle kısa zamanda yeni üretim planlarımıza yansımış ve ihracat rakamlarımızı yıllık %50 seviyelerinde artarak sektör içinde rekor seviyeye ulaşmıştır.


Lion Adhesives distrübütörlüğü ile daha güçlüyüz

Altınayar Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. yurt içi ve yurt dışı birçok firmanın private label üreticisi olup, 2012 yılında Türkiye distribütörlüğünü aldığı Lion Adhesives Co. Firmasıyla Hot-melt ithalatçı kimliğini bünyesine katmıştır. Genişleyen bayi ağı ile birçok farklı sektöre hitap eden ürünleri ve dürüstlüğe dayanan başarı deneyimiyle, sürekli kendini geliştirenve yenileyen satış takımıyla Altınayar Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. yaptığı işlerde haklı bir gurur yaşamaktadır.